HTC Superfloor™ leštený betón

HTC Superfloor™ je originál kompletné riešenie lešteného betónu. Cementové mlieko sa odstráni pomocou odbrúsenia z povrchu betónovej zmesi. Touto technológiou sa docieli obnaženie kvalitnejšej vrstvy samotného betónu. Vďaka technológii HTC sa dosahuje omnoho efektívnejšieho brúsenia a leštenia ako inými spôsobmi brúsenia betónu. Výsledkom takéhoto brúsenia a leštenia dosahujeme veľmi kvalitný, funkčný a estetický povrch.

Možnosti využitia podláh Superfloor HTC

Superfloor vieme aplikovať v priemyselnej, ale aj občianskej výstavbe. Má široké využitie v automobilovom, strojárenskom ale aj skladovacom priemysle. Sú využívané v mnohých obchodných centrách, obchodoch, na letiskách. Jednoducho povedané všade tam, kde sa očakáva funkčnosť, ale taktiež estetická úroveň podlahy.

Výhody

• Ekologické riešenie je prvoradé, pretože betón je prírodný materiál
• Samotná podlaha je z jednej ucelenej vrstvy
• Žiadne druhé vrstvy náterov
• Dlhá životnosť len s minimálnou údržbou
• Nízke náklady na údržbu
• Ľahká údržba
• Lepšie vnútorné prostredie, jasnejšie a čistejšie
• Menej vibrácií pre vodičov vysokozdvižných vozíkov
• Znižuje stopy po vozíkoch

REALFLOOR – HTC SUPERFLOOR prospekt v pdf

Technické vlastnosti
Koncept HTC Superfloor™bol testovaný na odolonsť voči oteru v Technickom výskumnom inštitúte vo Švédsku. Výsledky nám preukazujú lepšiu odolnosť proti oteru ako je stanovené v normách pre veľmi vysokú odolnosť (skúška vykonaná na betóne C 28/35).

Ďalšie testy: Test na odraz svetla a lesk bol prevedený taktiež v Technickom výskumnom inštitúte vo Švédsku, avšak bez uvedenia hodnôt.

HTC Superfloor™Platinum 

Odhalená štruktúra povrchu ukončená vo vysokom lesku. To je Platinum – najkvalitnejšie prevedenie HTC Superfloor™, ktoré zahŕňa 7 brúsnych krokov. Výsledkom je extrémne kvalitná a odolná podlaha s nekonečnou životnosťou. Žiadne stopy od vozíkov, svetlo sa od podlahy mierne odráža, pracovné prostredie je výrazne čistejšie a údržba fantasticky jednoduchá.

HTC Superfloor™Gold

Táto metoda 5-krokového brúsenia a leštenia je ukončená čistením / leštením pomocou Twister™Green. Výsledok odhalí, že nebrúsite hlboko do betónu. Vhodné pre rovné, hladké povrchy. Je zachovaná najvyššia kvalita, odolnosť a nekonečná životnosť podlahy.

HTC Superfloor™Silver

Táto možnosť je jedna z verzii HTC Superfloor™Platinum, kde sa brúsi hlbšie do betónu, ale povrch neleštíte. Silver sa vykonáva v štyroch brúsnych krokoch, zakončených pomocou HTC Twister a je výbornou voľbou v prípade, že chcete podlahu s matnou povrchovou úpravou.

HTC Superfloor™Bronze

HTC Superfloor™Bronze je jedna z verzií HTC Superfloor™Platinum, pozostávajúca z troch krokov. Konečným krokom je použitie HTC Twister. Všetko prebieha leštením povrchu zmesou. Spoločne s použitím HTC Cure vzniká povrch veľmi silný a ľahko čistiteľný.