MasterFlow – svetové riešenie pre presné zalievanie

Ako systémy pre presné zalievanie MasterFlow fungujú?

MasterFlow je v tomto odvetví lídrom presného zalievania od spoločnosti BASF, špeciálne vyvinutým na zabezpečenie vysoko pevnej konštrukčnej stabilizácie. Produkty MasterFlow poskytujú vynikajúcu pevnosť a presné priestorové vyrovnanie aj v tých najnáročnejších podmienkach prostredia.

V čom je systém MasterFlow unikátnym riešením?

Produkty MasterFlow sú určené na jednoduchú aplikáciu a dodávajú sa s kompletným systémom podpory, ktorá je poskytovaná odborníkmi Master Builder ‘s Solutions spoločnosti BASF.
Prostredníctvom nášho tímu špecializovaných inžinierov a pracovníkov technického servisu vám vypracujeme jasnú stratégiu vrátane určenia správnych zálievkových materiálov a riešenia pre trvalú bezpečnosť, stabilitu a priestorové vyrovnanie.

Systém MasterFlow ponúka trvanlivosť a priestorové vyrovnanie aj v tých najnáročnejších podmienkach prostredia

Nulové zmrašťovanie a odolnosť proti únave a vibráciám sú pre rad cementových a epoxidových zálievkových systémov MasterFlow rozhodujúce.
Naše zálievkové hmoty sú schopné odolávať ťahovým, strihovým, tlakovým a dynamickým silám a zabezpečovať účinné rozloženie zaťaženia pri liatí základových dosiek a dosiek pod strojovým zariadením.

Presné zálievkové hmoty

Vysoko presné, nezmrašťujúce sa cementové alebo epoxidové zálievkové hmoty sú špeciálne určené na zalievanie dutín a kanálov, na chemické kotvenie, pre presné strojové zariadenia a priestorové vyrovnávanie prvkov.

Zálievkové hmoty pre veterné turbíny

Sú špeciálne vyvinuté pre zálievky veterných turbín na pevnine i na mori, vynikajú dlhodobou trvanlivosťou, vysokou odolnosťou proti únave a nulovým zmrašťovaním vo veľmi drsných podmienkach a zaručujú bezpečnú, rýchlu a úspornú inštaláciu.

Produkty MasterFlow